fbpx

 • Macaristan’ın En İyi Özel İngilizce İşletme Üniversitesi Olan IBS’te Uygun Fiyata Eğitim!

  • 23 Şubat 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • budapeşte eğitim fakültesi finans eğitimi giderleri hazırlık IBS International Business School işletme eğitimi macaristanda eğitim macaristanda işletme macaristanda işletme eğitimi macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi pazarlama eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışı eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  Macaristan’ın En İyi Özel İngilizce İşletme Üniversitesi Olan IBS’te Uygun Fiyata Eğitim!

  IBS International Business School 1991’de Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de eğitim faaliyetlerine başlamış olan orta ve doğu Avrupa’nın ilk özel işletme üniversitesidir. İngiltere’nin en iyi üniversitelerinden biri olarak gösterilen Buckingham Üniversitesi ile birlikte eğitime yönelik koordineli çalışmalarını sürdürmektedir.

  IBS International Business School’un kendi yurt olanakları bulunmaktadır aylık ücreti ise ortalama 300

  Euro’dur. Eğitim dili ingilizce olan diğer ülkeler ile kıyaslandığında Macaristan IBS International

  Business School’da üniversite eğitimi maliyeti oldukça hesaplıdır.

  IBS International Business School’a lise diploması ile başvuru yeterli olmaktadır. İngilizce bilmeyen öğrencilere yönelik hazırlık programları da mevcuttur. Lisans programları 3 yıl sürmektedir ve YÖK tarafından tanınmaktadır, denklik için LYS barajını aşmış olmak yeterli olmaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin IBS International Business School tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Macaristan – IBS International Business School Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/ibs-international-business-school/ adresini ziyaret edebilir,

  Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat