• Budapeşte’nin Uluslararası İşletme Üniversitesi’nde Uygun Fiyata, Kaliteli Eğitim

  • 23 Şubat 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • budapeşte eğitim fakültesi finans eğitimi hazırlık IBS International Business School işletme eğitimi macaristanda eğitim macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi pazarlama eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışı eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  IBS International Business School, 1991 yılında Macaristanın başkenti Budapeşte’de eğitim faaliyetlerine başlamış olan orta ve doğu Avrupa’nın ilk özel işletme üniversitesidir. İngiltere’nin en iyi üniversitelerinden biri olarak gösterilen Buckingham Üniversitesi ile birlikte ortak çalışmalar yürütmektedir.

  IBS International Business School’un kendi yurt olanakları mevcut olup aylık ücreti ortalama 300 Euro’dur. Eğitim dili ingilizce olan diğer ülkelere kıyasla Macaristan IBS International Business School’da üniversite eğitimi maliyeti oldukça uygundur.

  IBS International Business School’a lise diploması ile başvuru yapmak yeterlidir. İngilizce bilmeyen öğrenciler için hazırlık programları bulunmaktadır. Lisans programları 3 yıl sürmektedir. Üniversite YÖK tarafından tanınmaktadır, denklik için ise LYS barajını aşmış olmak yeterlidir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin IBS International Business School tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Macaristan – IBS International Business School Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/ibs-international-business-school/ adresini ziyaret edebilir,

  Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat