fbpx

 • Macaristan’da Tıp, Mühendislik ve İşletme Eğitimleri İçin Tercih “Peç ( Pecs ) Üniversitesi”

  • 22 Şubat 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • diş hekimliği eğitim işletme macaristanda eğitim macaristanda mühendislik eğitimi macaristanda tıp eğitimi macaristanda üniversite macaristanda yurtdışı eğitimi mühendislik mühendislik eğitimi Peç ( Pecs ) Üniversitesi tıp tıp eğitimi yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışında eğitim

  Macaristan’da Tıp, Mühendislik ve İşletme Eğitimleri İçin Tercih “Peç ( Pecs ) Üniversitesi”

  1367 yılında eğitim faaliyetlerine başlamış olan Macaristan – Peç ( Pecs ) Üniversitesi, 10 fakülte, 2000 öğretim ve araştırma görevlisi personeli ile eğitim ve lisans programlarında eğitim vermektedir. Peç ( Pecs ) Üniversitesi’nde tıp fakültesi başta olmak üzere, mühendislik, işletme, sosyal bilimler dallarında eğitim olanakları mevcuttur.

  Birçok fakültesi bulunan Peç ( Pecs ) Üniversitesi’nin yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere yönelik ingilizce hazırlık, lisans ve master programları bulunmaktadır.

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi, Macaristan’nın önde gelen araştırma üniversitelerinden birisi konumundadır. Avrupa, Asya ve Amerika’da birçok üniversiteyle ortak çalışmalarını sürdürmektedir. Aynı zamanda Avrupa’nın en büyük öğrenci organizasyonları Peç’te yer almaktadır. Üniversite bünyesinde staj olanakları da mevcuttur.

  YÖK tarafından onay verilen dünyanın en iyi 1000 üniversitesi arasında yer alan Peç ( Pecs ) Üniversitesi’ne YGS ve LYS sınavlarına girmeden, sadece lise diploması ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

  Macaristan Budapeşte’de aylık yurt masrafı ortalama 100 Euro’dur. Üniversite oldukça ekonomik bir öğrenci şehri olduğundan aylık öğrenci maliyeti ( gıda, ulaşım v.s. ) ise 150-200 Euro aralığındadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Macaristan’da Peç ( Pecs ) Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/pec-pecs-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat