• Macaristan, Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi’nde Uygun Fiyata Kaliteli Eğitim!

  • 22 Şubat 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • budapeşte Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi BUTE eğitim fakültesi finans eğitimi giderleri hazırlık işletme eğitimi macaristanda eğitim macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda yurtdışı eğitimi pazarlama eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışı eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında eğitim yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  Macaristan, Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi’nde Uygun Fiyata Kaliteli Eğitim!

  Macaristan’ın en köklü yükseköğretim kurumlarından biri konumundaki Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi ( BUTE ), 1782 yılında kurulmuş olup; 8 fakülte, 1100 öğretim üyesi ve 24.000 öğrencisi ile eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Uluslararası prestijli üniversiteler sıralamasında yer alan Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi, Avrupa üniversiteleri arasında en üst sıralarda yerini almıştır.

  YÖK’ün onay verdiği dünyanın en iyi 1000 üniversitesi arasında yer aldığı için, YGS ve LYS sınavlarına girmeden, doğrudan bu Üniversite’ye lise diploması ile başvuru yapabilirsiniz.

  Üniversite bünyesinde Makine Fakültesi , Biyomekanik İşbirliği Araştırma Merkezi ile AUDI Hungaria Kooperatif Araştırma Merkezi  ile işbirliği içindedir. Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi’nde elde edilen beceri ve alınan dereceler, iş piyasasında çok değerli bir birikimdir. BUTE yurtdışında üniversite eğitimi için mükemmel bir fırsattır.

  Yaşam maliyetleri açısından Budapeşte, en ekonomik sayılacak bir Avrupa ülkesi şehirlerinin başında gelmektedir. Ortalama aylık konaklama bedeli, seçeceğiniz konaklama türüne bağlı olarak 200 ile 350 Euro aralığında değişerek, aylık gıda ve ulaşım bedeli olarak da ortalama 300 Euro öğrenciler için yeterli olmaktadır.

  Macaristanda Üniversite Eğitimi; güz dönemi eylül ayında, bahar dönemi de şubat ayında başlamaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/budapeste-teknoloji-ve-ekonomi-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat