• Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi İle Cazip Koşullarla İşletme, Ekonomi Eğitimi

  • 22 Şubat 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • budapeşte Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi eğitim finans eğitimi hazırlık işletme eğitimi macaristanda eğitim macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda yurtdışı eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışı eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında eğitim yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi İle Cazip Koşullarla İşletme, Ekonomi Eğitimi

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de yer almaktadır. Macaristan’ın politik, kültürel, ticari, endüstri ve ihracat merkezidir. Yılda 20 milyon turistin ziyaret ettiği şehir dünyanın en güzel şehirlerinden biri olarak bilinen Macaristan – Budapeşte, çok sayıda müzesi, geniş meydanları, yemyeşil parkları ile de ünlü bir şehir konumundadır.

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi; iletişim ve medya, işletme, ekonomi, pazarlama, turizm otelcilik ve tasarım dalında faaliyet gösteren Macaristan’ın özel üniversitelerinden biridir. Donanımlı teknolojileri ile modern tesislere sahip , şehir merkezine kolaylıkla ulaşılabilecek ulaşım bağlantıları ile de geniş bir kampüsü bulunmaktadır. Yurtdışında üniversite eğitimi için birçok yabancı öğrencinin başvurduğu üniversitede, ortalama 7000 öğrenci bulunmaktadır.

  Macaristanda üniversite eğitimi için herhangi bir giriş sınavı bulunmamaktadır. Başvuru için lise sadece diploması gerekmektedir. YÖK tarafından üniversiteye denklik verilmektedir. Denklik için ise tercih edeceğiniz bölüm ile ilgili LYS sınavında minimum puan almış olmanız yeterlidir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/2017/02/16/budapeste-teknoloji-ve-ekonomi-universitesinde-mimarlik-ve-muhendislik-egitimleri-firsati/ adresini ziyaret edebilir,

  Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat