• Ukrayna Kiev Polytechnic Institute (KPI)’de İngilizce Mühendislik Eğitimleri!

  • 19 Şubat 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Ukrayna Kiev Polytechnic Institute (KPI) ukraynada eğitim ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi ukraynada yurtdışı eğitimi

  Ukrayna Sovyetler Birliği, başta Kiev Polytechnic Institute (KPI) olmak üzere ülkenin en önde gelen üniversitelerine ve akademik kadrolarına sahip olma geleneğini ve mirası günümüze de taşıyarak sürdürmektedir. Akademik kadroları, başarıları, buluşları ve potansiyelleri ile dünyaca ün yapmış üniversiteleri ile günümüzde dünyanın her yerinden binlerce öğrenci Ukrayna’da üniversite eğitimi görmeye gelmektedir.

  Kiev Polytechnic Institute (KPI)  birçok ülkeden üniversite adayı öğrencilerin ilgisini çekmekte olan bir üniversitedir. 1898’den günümüze kadar üniversitede 112 ülkenin vatandaşı olan yaklaşık 6000 civarı yabancı öğrenci olmak üzere toplamda 42.000 öğrenci öğrenim görmüştür. Üniversite mezunları arasında bakan, diplomat, kozmonot, çeşitli ilim ve teknik sahalarda faaliyet gösteren ünlü bilgin ve alim, işadamları da oldukça fazla sayıdadır.

  Kaliteye sahip akademik kadrosu, çok ekonomik eğitim ve yaşam maliyetleriyle dünyanın eğitimdeki gözdesi haline gelen Kiev Polytechnic Institute’de (KPI) eğitim, konaklama ve sosyal gider maliyetleri ailelerin rahatlıkla karşılayabileceği seviyelerde olup, Türkiye’den bile çok daha ekonomiktir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Ukrayna’da Kiev Polytechnic Institute (KPI) üniversitesi eğitimi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. İyi bir geleceğe sahip olmak için Ukrayna’da üniversite eğitimi sizleri bekliyor olacaktır.

  Ukrayna Kiev Polytechnic Institute (KPI) Üniversite Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/ukraynada-universite/kiev-politeknik-universitesi-kpi/ adresini ziyaret edebilir,

  Ukrayna’da Kiev Polytechnic Institute (KPI) Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat