fbpx

 • Yurtdışında Tıp ve Mühendislikteki Doğru Tercihiniz Macaristan Peç ( Pecs ) Üniversitesi

  • 18 Şubat 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • diş hekimliği eğitim işletme macaristanda eğitim macaristanda mühendislik eğitimi macaristanda tıp eğitimi macaristanda üniversite macaristanda yurtdışı eğitimi mühendislik mühendislik eğirimi Peç ( Pecs ) Üniversitesi tıp tıp eğitimi yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışında eğitim

  Yurtdışında Tıp ve Mühendislikteki Doğru Tercihiniz Macaristan Peç ( Pecs ) Üniversitesi

  1367’da eğitim faaliyetlerine başlamış olan Macaristan – Peç ( Pecs ) Üniversitesi, 10 fakülte, 2000 öğretim ve araştırma görevlisi personeliyle eğitim ve lisans programları ile eğitim vermektedir. Peç ( Pecs ) Üniversitesi’nde tıp fakültesi başta olmak üzere, mühendislik, işletme, sosyal bilimler dallarında eğitim programları mevcuttur.

  Birçok fakülteye sahip olan Peç ( Pecs ) Üniversitesi’nde, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere yönelik ingilizce hazırlık, lisans ve master programlarıyla Avrupa standartlarında kaliteli ve uygun fiyata eğitim olanakları vardır.

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi, Macaristan’nın önde gelen araştırma üniversitelerinden birisidir. Avrupa, Asya ve Amerika’da birçok üniversite ile ortak çalışmalar sürdürülmektedir. Aynı zamanda Avrupa’nın en büyük öğrenci organizasyonları Peç’te bulunmaktadır. Üniversite bünyesinde staj olanakları da vardır.

  YÖK’ün onay verdiği dünyanın en iyi 1000 üniversitesi arasında yer alan üniversiteye, YGS ve LYS sınavlarına girmeden, doğrudan bu Üniversite’ye lise diploması ile başvuru yapılmaktadır.

  Macaristan Budapeşte’de aylık yurt masrafı ortalama 100 Euro’dur. Üniversite, birçok açıdan ekonomik bir öğrenci şehri olduğundan aylık öğrenci maliyetleri ( gıda, ulaşım v.s. ) ise 150-200 Euro civarlarındadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Macaristan’da Peç ( Pecs ) Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/pec-pecs-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat