fbpx

 • Polonya Lazarski Üniversitesi’nde Hesaplı ve Kaliteli İşletme ve Ekonomi Eğitimi Fırsatı!

  • 18 Şubat 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Lazarski Üniversitesi polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışında üniversite eğitimi

  Polonya Lazarski Üniversitesi’nde Hesaplı ve Kaliteli İşletme ve Ekonomi Eğitimi Fırsatı!

  Lazarski Üniversitesi, 1993 yılında Varşova’da eğitim ve öğretim faaliyetlerine başlamıştır. Şehrin en kaliteli özel üniversitesi seçilen üniversitenin, uzmanlık alanı işletme ve ekonomidir. Eğitim kalitesiyle Polonya’da üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin ilk tercihi olan Lazarski Üniversitesi’nde, 30 farklı ülkeden yaklaşık 7000 öğrenci öğrenimini sürdürmektedir. Eğitim dili İngilizce’dir. Amerika ve Avrupa’daki birçok akademik kurum ile işbirliği içerisinde çalışmalarda yürütülmektedir.

  Polonya’nın başkenti Varşova’da bulunan Lazarski Üniversitesi kampüsü; şehir merkezine yakın ve ulaşım problemi olmayan, öğrencilerin tüm sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasiteye sahiptir. Lazarski Üniversitesi’ne başvuru için sadece lise diploması yeterlidir. Üniversiteye YÖK tarafından denklikte verilmektedir. Denklik için ise, tercih edeceğiniz bölüm ile ilgili LYS sınavında minimum puan almış olmanız yeterlidir. Bu da birçok bölümde ise barajı geçmiş olmanız anlamına gelmektedir. İngilizce bilmeyen öğrencilere yönelik üniversitenin hazırlık programları da bulunmaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya – Lazarski Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Polonya – Lazarski Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/polonyada-universite/lazarski-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat