• Polonya’da Kaliteli ve Uygun Fiyata Üniversite Eğitimi Alarak Geleceğine Yön Ver!

  • 17 Şubat 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı üniversite

  Polonya’da Kaliteli ve Uygun Fiyata Üniversite Eğitimi Alarak Geleceğine Yön Ver!

  Polonya’da üniversite eğitimi görecek, yurtdışında okumak isteyen herkes, yeteneklerine, tercihlerine, kariyer hedeflerine ve bütçesine göre en uygun eğitim hizmetini bulabilmektedir. Eğitimlerini yurtdışında sürdürmek isteyenler için Polonya’da üniversite eğitimi çok iyi bir fırsattır.

  Disiplinli ve yüksek kaliteye sahip olan Polonya’daki üniversite eğitimleri, uluslararası alanda kendini de kanıtlamış bir Avrupa ülkesi konumundadır. Polonya’daki üniversitelerde; dünyadaki önemli bilimsel projelere imza atmış, bilimsel çalışmalara katılmış, ödül kazanmış yerli-yabancı profesörler, dallarında uzman akademisyenler çalışmaktadır.

  Dünyadaki önemli üniversiteler ile birlikte Polonyada üniversite eğitimi alan öğrenciler değişim programları çerçevesinde işbirliği içinde bulunmakta ve uluslararası şirketlerle de ortak projeler vasıtasıyla biraraya gelmektedirler.

  Polonya Avrupa Birliği ülkesi olmasına rağmen, yaşam giderleri açısından oldukça ekonomik bir ülkedir. Polonya’da konaklama, ulaşım ve okul maliyetleri oldukça hesaplıdır.

  Polonya suç oranı düşük bir ülkedir. Şehirlerde muhteşem bir kültürel ve sosyal bir hayat vardır. Polonya Avrupa’nın en hızlı büyüyen ekonomisi olması dolayısıyla Polonya’da üniversite eğitiminiz sonrası birçok iş imkanına da kavuşmuş olacaksınız.

  Avrupa’nın en hızlı büyüyen ve en genç nüfusuna sahip ülkelerinden biri olan Polonya’da üniversite eğitimi almak istiyorsanız, üniversite sınavında başarılı olmanız ya da bir üniversiteye yerleşmiş olmanız gerekmemektedir. LYS sınavı olmadan lise diplomanızla da Polonya’da üniversite eğitimi almak için başvuruda bulunabilirsiniz. Ancak Türkiye’de denklik için ise LYS’ye girmeniz gerekmektedir.

  Yatay geçiş planı olan üniversite öğrencileri ile ön lisans okuyan öğrencilerde lisans tamamlamaya yönelik olarak Polonya’da üniversite eğitimi için seçecekleri üniversitelere başvuru yapabilirler.

  Polonya’da üniversite eğitimlerinde lisans bölümlerinin eğitim süresi 3 yıldır. İngilizce dil seviyenizi belgeleyen ielts , toefl gibi sınav sonuç belgeniz ile ya da İngilizce dil eğitimi veren bir okuldan mezun olmuşsanız yapılacak mülakatla, olumlu izlenim bırakabilirseniz, hazırlık okumadan doğrudan Polonya’da üniversite eğitimine 1. Sınıfta başlamanız mümkün olmaktadır.

  Polonya’da üniversite eğitim süresinin kısalığı, yaşam maliyetinin ucuzluğu, okul fiyatlarının Türkiye’deki vakıf üniversitelerine göre düşük olması, disiplinli ve kaliteli eğitim programları Polonya’da üniversite eğitimi almayı çok cazip hale getirmektedir.

  Polonyada üniversite eğitimi sadece bir fırsat değil, aynı zamanda yabancı bir ülkede kazanabileceğiniz unutulmaz bir yaşam deneyimi de olacaktır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonyada üniversite eğitimi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti vermektedir. İyi bir gelecek için Polonya üniversiteleri sizleri bekliyor olacaktır.

  Polonya’da Üniversite Eğitiminin Avantajları

  • Avrupa’nın önde gelen üniversitelerinde eğitim imkanı
  • İngilizce eğitim ve İngilizce hazırlık programları
  • YÖK tarafından denkliği tanınan üniversitelerde eğitim
  • Eğitim maliyetlerinin düşük olması
  • Ekonomik yaşam maliyeti
  • Güvenilir bir ortamda öğrenci hayatı
  • Farklı kültürlerle tanışma olanağı
  • Serbest dolaşım sayesinde Avrupa’nın bir çok şehrini görme imkanı
  • 3 yıl olan lisans bölümleri sayesinde iş hayatına daha çabuk atılma
  • Üniversite eğitimi sonrası Türkiye’de , dilerseniz Polonya veya Avrupa’nın farklı şehirlerinde çalışma imkanı

  Polonya’da Üniversite Eğitim ve Yaşam Maliyetleri

    Devlet Üniversitesi 2. Öğretim Vakıf Üniversitesi KKTC Üniversitesi Polonya
  Aylık Konaklama 1.000 TL 1.000 TL 750 TL 250 Euro
  Aylık Beslenme 750 TL 750 TL 750 TL 200 Euro
  Aylık Ulaşım 150 TL 250 TL 150 TL 30 Euro
  Aylık Sigorta 0 0 0 20 Euro
  Aylik Çeşitli Giderler 200 TL 200 TL 200 TL 50 Euro
  Aylık Gider toplamı 2.100 TL 2.200 TL 1.850 TL 550 Euro
  Yıllık Gider Toplamı (10 ay) 21.000 TL 22.000 TL 18.500 TL 5.500 Euro
  Yıllık Eğitim Ücreti 3.000 TL 25.000 TL 15.000 TL 3.000 Euro
  Yıllık Genel Toplam 24.000 TL 47.000 TL 33.500 TL 8.500 Euro

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya’da üniversite eğitimi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. İyi bir geleceğe sahip olmak için Polonya’da üniversite eğitimi sizleri bekliyor olacaktır.

  Polonya’da Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat