fbpx

 • Macaristan Budapeşte’nin En İyi Özel İngilizce İşletme Üniversitesi’nde Eğitim!

  • 16 Şubat 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • budapeşte eğitim fakültesi finans eğitimi giderleri hazırlık IBS International Business School işletme eğitimi macaristanda eğitim macaristanda işletme macaristanda işletme eğitimi macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi pazarlama eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışı eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  Macaristan Budapeşte’nin En İyi Özel İngilizce İşletme Üniversitesi’nde Eğitim!

  IBS International Business School 1991 yılında Macaristanın başkenti Budapeşte’de kurulmuş olan orta ve doğu Avrupa’nın ilk özel işletme üniversitesidir. İngiltere’nin en iyi üniversitelerinden biri olarak gösterilen Buckingham Üniversitesi ile birlikte çalışmalarda yürütmektedir.

  Üniversite’nin kendi yurt olanakları mevcuttur aylık ücreti ise ortalama 300 Euro’dur. Eğitim dili ingilizce olan diğer ülkelere kıyasla Macaristan IBS International Business School’da üniversite eğitimi maliyeti oldukça uygundur.

  IBS International Business School’a lise diploması ile başvuru yapılmaktadır. İngilizce bilmeyen öğrenciler için hazırlık programları bulunmaktadır. Lisans programları 3 yıl sürmektedir ve YÖK tarafından tanınmaktadır, denklik için LYS barajını aşmış olmanız yeterli olmaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin IBS International Business School tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Macaristan – IBS International Business School Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/ibs-international-business-school/ adresini ziyaret edebilir,

  Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat