fbpx

 • Macaristan Peç ( Pecs ) Üniversitesi’nde Avrupa Standartlarında Kaliteli Bir Eğitime Sende Varmısın?

  • 15 Şubat 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • diş hekimliği eğitim işletme macaristanda eğitim macaristanda mühendislik eğitimi macaristanda tıp eğitimi macaristanda üniversite macaristanda yurtdışı eğitimi mühendislik mühendislik eğirimi Peç ( Pecs ) Üniversitesi tıp tıp eğitimi yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışında eğitim

  Macaristan Peç ( Pecs ) Üniversitesi’nde Avrupa Standartlarında Kaliteli Bir Eğitime Sende Varmısın?

  1367’da kurulmuş olan Macaristan – Peç ( Pecs ) Üniversitesi, 10 fakülte, 2000 öğretim ve araştırma görevlisi personeliyle eğitim ve lisans programları eğitimi vermektedir. Peç ( Pecs ) Üniversitesi’nde tıp fakültesi başta olmak üzere, mühendislik, işletme, sosyal bilimler dallarında eğitim olanakları sunulmaktadır.

  Birçok fakültesi bulunan Peç ( Pecs ) Üniversitesi, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere ingilizce hazırlık, lisans ve master programları sunmaktadır.

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi, Macaristan’nın önde gelen araştırma üniversitelerinden birisidir. Avrupa, Asya ve Amerika’da birçok üniversite ile ortak çalışmalar yürütmektedir. Aynı zamanda Avrupa’nın en büyük öğrenci organizasyonları Peç’te yer almaktadır. Üniversite bünyesinde staj olanakları da mevcuttur.

  YÖK tarafından onay verilen dünyanın en iyi 1000 üniversitesi arasında yer alan üniversiteye, YGS ve LYS sınavlarına girmeden, doğrudan bu Üniversite’ye lise diploması ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

  Macaristan Budapeşte’de aylık yurt masrafı ortalama 100 Euro’dur. Üniversite birçok açıdan ekonomik bir öğrenci şehri olduğundan aylık öğrenci maliyeti ( gıda, ulaşım v.s. ) ise 150-200 Euro civarlarındadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Macaristan’da Peç ( Pecs ) Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/pec-pecs-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat