fbpx

 • Avrupa’da İlk 100’de Yer Alan Lazarski Üniversitesi’nde İşletme ve Ekonomi Eğitimi Alma Fırsatı!

  • 15 Şubat 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Lazarski Üniversitesi polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışında üniversite eğitimi

  Avrupa’da İlk 100’de Yer Alan Lazarski Üniversitesi’nde İşletme ve Ekonomi Eğitimi Alma Fırsatı!

  1993’de Varşova’da kurulmuş, şehrin en kaliteli özel üniversitesi seçilmiştir. Uzmanlık alanı, işletme ve ekonomidir. Eğitim kalitesi ile Polonya’da üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin tercih ettiği üniversitelerin başında gelmektedir. Lazarski Üniversitesi’nde 30 farklı ülkeden yaklaşık 7000 öğrenci öğrenimini sürdürmektedir.

  Eğitim dili İngilizce olan üniversite, Amerika ve Avrupa’daki birçok akademik kurumlar ile işbirliği  yapmaktadır. ( University of Kentucy, University of Wisconsin, Georgetown University, Coventry University… ). Dileyen öğrencilere çift diploma olanağı da sunulmaktadır.

  Üniversite öğrencilerine konaklama için yurt veya kiralık ev seçeneği sunulmaktadır. Aylık gıda, ulaşım, sosyal giderler ve kira giderleri toplamı ortalama 400 – 500 Euro civarıdır. Başkent Varşova, Avrupa’da öğrenciler için oldukça ekonomik bir şehirdir.

  Lazarski Üniversitesi’ne başvuru için lise diploması yeterli olmaktadır. YÖK tarafından denklik sağlanmaktadır. Denklik için ise, tercih edeceğiniz bölüm ile ilgili LYS sınavında minimum puanı almış olmak yeterlidir. Bu da birçok bölümde neredeyse barajı geçmiş olmanız anlamına gelmektedir. Ayrıca İngilizce bilmeyen öğrenciler için ise hazırlık programları mevcuttur.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya – Lazarski Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Polonya – Lazarski Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/polonyada-universite/lazarski-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Polonya – Lazarski Üniversitesi Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat