fbpx

 • Polonya Varşova’da Kaliteli ve Uygun Fiyata İşletme ve Ekonomi Lisans Eğitimi!

  • 14 Şubat 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Lazarski Üniversitesi polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışında üniversite eğitimi

  Polonya Varşova’da Kaliteli ve Uygun Fiyata İşletme ve Ekonomi Lisans Eğitimi!

  1993 yılında Polonya Varşova’da  kurulmuş olan Lazarski Üniversitesi, şehrin en kaliteli özel üniversitesi ünvanına sahiptir. Uzmanlık alanı, işletme ve ekonomidir. Eğitim kalitesi ile Polonyada üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin tercih ettiği Üniversite’de, 30 farklı ülkeden yaklaşık 7000 öğrenci öğrenimini sürdürmektedir. Eğitim dili İngilizce’dir.

  Öğrencilerin konaklamaları için yurt veya kiralık ev seçeneği sunulmaktadır. Aylık gıda, ulaşım, sosyal giderler, kira giderleri toplamı ortalama 400 – 500 Euro‘dur.

  Başvurunuz için ise sadece lise diplomanız yeterlidir. YÖK tarafından denklik verilmektedir. Denklik için ise, tercih edeceğiniz bölüm ile ilgili LYS sınavında minimum puanı almış olmanız gerekmektedir. Bu da birçok bölümde neredeyse barajı geçmiş olmanız anlamına gelmektedir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya – Lazarski Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Polonya – Lazarski Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/polonyada-universite/lazarski-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat