fbpx

 • Macaristan Budapeşte’de İletişim, Medya ve Tasarım Alanlarında Fırsatlarla Dolu Eğitim Seçenekleri…

  • 14 Şubat 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ( MET ) eğitim ekonomi iletişim ve medya işletme macaristanda eğitim macaristanda üniversite macaristanda yurtdışı eğitimi MET pazarlama tasarım turizm ve otelcilik yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışında eğitim

  Macaristan Budapeşte’de İletişim, Medya ve Tasarım Alanlarında Fırsatlarla Dolu Eğitim Seçenekleri…

  Macaristan Budapeşte, 20 milyon turistin ziyaret ettiği şehir dünyanın en güzel şehirlerinden birisi olarak bilinmektedir. Çok sayıda müzeleri, geniş meydanları ve yemyeşil parkları ile de ün yapmış bir şehirdir.

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ( MET ); iletişim ve medya, işletme, ekonomi, pazarlama, turizm ve otelcilik ve tasarım dalında faaliyet gösteren Macaristan’ın özel üniversitelerinden birisidir. Üniversitenin donanımlı teknolojileri ile modern tesislere sahip, şehir merkezine kolaylıkla ulaşılabilecek ulaşım bağlantıları ile de geniş bir kampüsü bulunmaktadır. Öğrencilere yetenekleri doğrultusunda mesleki bilgi kazandırılmaktadır.

  Macaristan’da üniversite eğitimi için herhangi bir giriş sınavı yoktur. Başvuru için lise diploması yeterli olmaktadır. YÖK tarafından denklik verilmektedir. Denklik için ise tercih edeceğiniz bölüm ile ilgili LYS sınavında minimum puanı almış olmanız yeterli olmaktadır. Bu da birçok bölümde neredeyse barajı geçmiş olmanız anlamına gelmektedir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Macaristan’da Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ( MET ) tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ( MET ) Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/budapeste-metropolitan-uygulamali-bilimler-universitesi-met/ adresini ziyaret edebilir,

  Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

   

WhatsApp chat