• Macaristan’da Uluslararası İşletme Üniversitesi Olan IBS International Business School’da Eğitim Fırsatı!

  • 13 Şubat 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • budapeşte eğitim fakültesi finans eğitimi giderleri hazırlık IBS International Business School işletme eğitimi macaristanda eğitim macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi pazarlama eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışı eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  Macaristan’da Uluslararası İşletme Üniversitesi Olan IBS International Business School’da Eğitim Fırsatı!

  IBS International Business School 1991 yılında Macaristanın başkenti Budapeşte’de kurulmuş, orta ve doğu Avrupa’nın ilk özel işletme üniversitesidir. İngiltere’nin en iyi üniversitelerinden biri olarak gösterilen Buckingham Üniversitesi ile birlikte çalışmaktadır.

  Üniversite’nin kendi yurt olanakları vardır, aylık ücreti ortalama 300 Euro’dur. Eğitim dili ingilizce olan diğer ülkelere kıyasla Macaristan IBS International Business School’da üniversite eğitimi maliyeti oldukça hesaplıdır.

  IBS International Business School’a lise diploması ile başvuru yapılmaktadır. İngilizce bilmeyen öğrenciler için hazırlık programları mevcuttur. Lisans programları 3 yıl sürer. YÖK tarafından tanınmaktadır, denklik için LYS barajını aşmış olmanız yeterlidir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin IBS International Business School tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Macaristan – IBS International Business School Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/ibs-international-business-school/ adresini ziyaret edebilir,

  Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat