fbpx

 • Polonya’da Lazarski Üniversitesi’nde İşletme ve Ekonomi Eğitimleri İle Geleceğine Yön Ver

  • 12 Şubat 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Lazarski Üniversitesi polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışında üniversite eğitimi

  Lazarski Üniversitesi, 1993 yılında Varşova’da  kurulmuştur. Şehrin en kaliteli özel üniversitesi seçilmiştir. Uzmanlık alanı, işletme ve ekonomidir. Eğitim kalitesi ile Polonya’da üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin tercih ettiği Lazarski Üniversitesi’nde, 30 farklı ülkeden yaklaşık 7000 öğrenci öğrenim görmektedir. Eğitim dili İngilizce’dir. Amerika ve Avrupa’daki birçok akademik kurum ile işbirliği içerisinde bulunulmaktadır.

  Başkent Varşova’da bulunan Lazarski Üniversitesi kampüsü; şehir merkezine yakın ve ulaşım problemi olmayan , öğrencilerin tüm sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitededir. Lazarski Üniversitesi’ne başvuru için lise diploması yeterli olmaktadır. YÖK tarafından denklik verilmektedir. Denklik için ise ,tercih edeceğiniz bölüm ile ilgili LYS sınavında min. puanı almış olmanız yeterlidir. Bu da birçok bölümde neredeyse barajı geçmiş olmanız anlamına gelmektedir.İngilizce bilmeyen öğrenciler için ,hazırlık programları bulunmaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya – Lazarski Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Polonya – Lazarski Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/polonyada-universite/lazarski-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat