fbpx

 • Macaristan’da Fırsatlarla Dolu Üniversite Eğitim Seçenekleri!

  • 12 Şubat 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • başvuru kabul şartları başvuru tarihleri başvuru ve kabul şartları budapeste'de üniversite danışmanlık fiyatları konaklama macaristan macaristan üniversite bölümleri macaristan üniversiteleri macaristanda eğitim macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi ücretleri üniversite bölümleri üniversite ücretleri

  Sizde Macaristan’da Üniversite Eğitimi İle Avantajlardan Yararlanmak İstemez misiniz?

  Macaristanda üniversite eğitimi ile sınava girmeden istediğiniz bölümü İngilizce olarak okuma şansını yakalayıp mezun olduktan sonra ise Avrupa’da çalışıp yaşama fırsatı ve Türkiye’deki özel üniversitelerden çok daha az bir bütçe ile Avrupa’da eğitim alma fırsatını yakalamaktasınız.

  Macaristan Üniversite Başvuru ve Kabul Şartları

  Macaristan’da üniversitelere başvuru yapmak için herhangi bir sınavı kazanmış olmanız gerekmiyor, lise mezunu olmanız üniversitelerden kabul almanız için gerekli şartlar arasındadır. Türkiye’de üniversiteye yerleşemediyseniz veya istediğiniz bölümü kazanamadıysanız Macaristan’daki üniversitelere başvuru yapabilirsiniz.

  Macaristan’da Üniversitelerin Eğitim Maliyeti

  Macaristan Üniversiteleri Ücretleri

  Macaristan üniversiteleri yıllık ücretleri Türkiye’deki vakıf üniversitelerine oranla çok daha düşüktür. Macaristan’daki yıllık okul ücretleri mühendislik, işletme ve sosyal bilimler gibi bölümler için 3000 Euro ila 4000 Euro aralığında olmakta birlikte Tıp eğitimi, diş hekimliği, eczacılık gibi bölümlerin yıllık ücretleri 8000 Euro ile 11.000 Euro aralığında değişmektedir.

  Macaristan’da Konaklama Ücretleri

  Macaristan’da üniversite eğitimi alan öğrenciler için çok uygun ve ekonomik yurt seçenekleri bulunmaktadır. 3-4 kişilik öğrenci yurt odalarında konaklamanın aylık maliyetleri 80-110 Euro‘dur.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Macaristan’da üniversite eğitimi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Macaristan’da Üniversite Eğitimi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/ adresini ziyaret edebilir,

  Macaristan’da Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat