fbpx

 • Polonya’da Psikoloji ve Sosyal Bilimler Alanındaki Doğru Seçim “Varşova Üniversitesi”

  • 10 Şubat 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi psikoloji sosyal bilimler Varşova Üniversitesi yurtdışı eğitim yurtdışında üniversite eğitimi

  Polonya’nın en büyük üniversitelerinden biri olan Varşova Üniversitesi, 1816 yılında kurulmuştur. 18 fakültesi, 60.000 öğrencisi bulunmakta ve 6000’e kadar personeli ile hizmet sunmaktadır. Üniversite psikoloji, sosyal bilimler, yönetim ve matematik, bilgisayar bilimi ve mekaniği dallarında eğitim hizmeti vermektedir.

  Varşova Üniversitesi, Avrupa’da en iyi üniversiteler sıralamasında ilk 100’e , dünyada da ilk 500’e girmiştir.

  Sosyal bilimler alanında ülkenin en iyi üniversitesi olan Varşova Üniversitesi, birçok tanınmış siyasetçiyi de yetiştirmiştir. ( Cumhurbaşkanı Bronislaw Komorowski , Başbakan Tedausz Mazowiecki ). Yine Üniversite’nin yetiştirdiği tanınmış fizikçi Jozef Rotblat’a, Nobel Barış Ödülü 1995 yılında verilmiştir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya – Varşova Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Polonya – Varşova Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/polonyada-universite/varsova-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat