• Polonya’da Mimarlık ve Mühendislik Eğitiminin Adresi “Varşova Teknoloji Üniversitesi”

  • 9 Şubat 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi Varşova Teknoloji Üniversitesi yurtdışı eğitim yurtdışında üniversite eğitimi

  Başkent Varşova’da yer alan Varşova Teknik Üniversitesi, teknoloji alanında Polonya ve Avrupa’nın önde gelen kurumlarından birisidir. 1826 yılında kurulan üniversitenin 19 fakültesi, 2000’in üzerinde eğitim veren akademisyeni mevcuttur.

  Üniversite yeni teknolojileri uygulamak isteyen girişimcilerle Üniversite’de çalışan bilimadamlarını biraraya getirmektedir. Üniversite’deki icatlar için Üniversite yönetimi, yerli ve yabancı firmalar ile işbirliği içerisindedir. Üniversite’nin bilimsel çalışmaları Avrupa Birliği tarafından finanse edilmektedir.

  Eğitim ücretleri açısından Avrupa’da ingilizce teknik eğitimi veren en ekonomik üniversitelerin başında gelmektedir. Eğitimin kalitesi ve donanımı ile gerçek anlamda Avrupa standartlarında eğitim alabileceğiniz bir üniversite olan Varşova Teknik Üniversitesi , yurtdışı eğitim için seçilebilecek en uygun tercihler arasındadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Polonya – Varşova Teknoloji Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/polonyada-universite/varsova-teknoloji-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat