• Macaristan’da Tıp ve Mühendislik Eğitiminde Doğru Tercih “Peç ( Pecs ) Üniversitesi”

  • 9 Şubat 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • macaristanda eğitim macaristanda mühendislik eğitimi macaristanda tıp eğitimi macaristanda üniversite macaristanda yurtdışı eğitimi mühendislik eğirimi Peç ( Pecs ) Üniversitesi tıp eğitimi yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışında eğitim

  Macaristan’da Tıp ve Mühendislik Eğitiminde Doğru Tercih “Peç ( Pecs ) Üniversitesi”

  Macaristan’ın en eski ve köklü üniversitesi olan Peç üniversitesi başta tıp fakültesi başta olmak üzere, mühendislik, işletme, sosyal bilimler dalında birçok fakülteye sahip üniversite, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere ingilizce hazırlık, lisans ve yüksek lisans (master) programları sunmaktadır.

  Üniversite Avrupa, Asya ve Amerika’da birçok üniversite ile ortak çalışmalar yürütmektedir. Aynı zamanda Avrupa’nın en büyük öğrenci organizasyonları Peç’te bulunmaktadır. Üniversite bünyesinde staj olanakları da mevcuttur. İngilizce bilmeyen öğrencilere yönelik Genel İngilizce Hazırlık + Bölüm İngilizce Hazırlık Eğitimi ile birlikte verilir. Ekonomik lisans ve master programlarının yanı sıra ekonomik yurt seçeneği ve ekonomik yaşam maliyetleri ile de üniversite ilgi odağı haline gelmiştir.

  YÖK’ün onay verdiği dünyanın en iyi 1000 üniversitesi arasında yer alan Peç üniversitesine, YGS ve LYS sınavlarına girmeden, doğrudan lise diploması ile başvurabilirsiniz.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/pec-pecs-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat