• Macaristan IBS International Business School’da İşletme, Finans ve Pazarlama Eğitimleri

  • 9 Şubat 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • eğitim fakültesi finans eğitimi giderleri hazırlık IBS International Business School işletme eğitimi macaristanda eğitim macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi pazarlama eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışı eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  Macaristan IBS International Business School’da İşletme, Finans ve Pazarlama Eğitimleri

  IBS International Business School 1991 yılında Macaristanın başkenti Budapeşte’de kurulmuş, orta ve doğu Avrupa’nın ilk özel işletme üniversitesidir. İngiltere’nin en iyi üniversitelerinden biri olarak gösterilen Buckingham Üniversitesi ile işbirliği içerisinde çalışmalar yürütmektedir. Üniversiteye Lise diploması ile başvuru yapılabilinmektedir. İngilizce bilmeyen öğrencilere yönelik hazırlık programları da mevcuttur. Lisans programları 3 yıl sürmektedir.YÖK tarafından denkliği tanınmaktadır.

  Üniversite’nin kendi yurt olanakları vardır, aylık ücreti ortalama 300 Eurodur. Eğitim dili ingilizce olan diğer ülkelerle kıyaslandığında Macaristanda üniversite eğitimi maliyeti oldukça uygundur.

  IBS International Business School, 60 farklı ülkeden birçok yabancı öğrenci kabul eden uluslararası bir okuldur .Üniversite mevcudunun %40’ı yabancı öğrencidir. Hazırlık öğrencileri için ise rahatlıkla İngilizce pratiğin yapabileceği sosyal bir ortam bulunmaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti vermektedir.

  Macaristan – IBS International Business School Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/ibs-international-business-school/ adresini ziyaret edebilir,

  Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat