• Uygun Koşullarla Psikoloji Eğitimi’nin Adresi ‘Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS)’

  • 8 Şubat 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada yurtdışı eğitim SWPS Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışında eğitim

  Polonya Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi ( SWPS ) 1996 yılında , Polonya Bilim Akademisi’nde çalışan 3 bilim adamı tarafından faaliyete geçmiştir. 5 farklı üniversite şehrinde ( Varşova , Wroclaw , Poznan , Sopot ve Katowice) 8 fakültesi ile 14.000’i aşkın öğrenciye eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Alanında sunduğu profesyonelce hazırlanmış eğitim programları ile ,önemli ve saygı duyulan  eğitim ve araştırma merkezi konumundadır. Özellikle psikoloji alanında, lisans ve master eğitimi ile dikkat çeken Üniversite, yurtdışı üniversite eğitimini için çok cazip bir seçenek haline gelmiştir.

  Başvurular için sadece lise diploması yeterli olup, YÖK  denkliği için ise okumak istediğiniz bölümle ilgili LYS sınavında min. puanı almış olmanız yeterli olmaktadır. Okulun yabancı öğrencilere sağladığı özel yurtları da bulunmaktadır. Ortalama yurt aylık tutarları 150-250 Euro arasındadır. Varşova ekonomik bir şehir olduğundan aylık gıda, ulaşım ve sosyal giderler için öğrencilere 250 Euro yeterli olmaktadır.

  Sizde Edulife Yurtdışı Eğitim ile Polonya’daki üniversite tercihleriniz için ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti alabilir, başvuru ve detaylar için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

  Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS) Detaylı Bilgisi İçin:

  https://www.edulife.com.tr/polonyada-universite/varsova-sosyal-bilimler-ve-psikoloji-universitesi-swps/ adresini ziyaret edebilir,

  Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

   

WhatsApp chat